Telewizja światłowodowa

NAJWIĘCEJ KANAŁÓW !

Co powiesz na prawie 200 kanałów telewizyjnych, z czego aż ponad 100 w jakości HD? W tym świetle wybór najnowocześniejszej technologii światłowodowej jest raczej oczywisty. Dla Twojej wygody kanały zostały podzielone na 4 pakiety: MINI, SMART, OPTIMUM i PLATINUM. Dodatkowo – opcje premium, które zadowolą każdego widza.

NA WIELU EKRANACH !

Oglądaj swoje ulubione programy, transmisje sportowe i filmy – kiedy chcesz i na czym tylko chcesz. I nie ma znaczenia, że pozostałych domowników właśnie coś oświeciło i chcą zobaczyć inne programy na drugim telewizorze, tablecie czy smartfonie. W tej technologii wszystko jest możliwe.

NAJLEPSZY DEKODER !

Możesz nagrywać, przewijać i zatrzymywać swoje ulubione programy – dzięki usłudze domowej nagrywarki. Możesz też obejrzeć swoje ulubione audycje nawet 3 dni do tyłu. Wszystko jest możliwe dzięki naszemu nowoczesnemu, zaawansowanemu technologicznie dekoderowi.


KRYSTALICZNA JAKOŚĆ !

Twoje łącze światłowodowe może zapewnić Ci niesamowite wrażenia z oglądania programów w jakości Full HD. Powinieneś także wiedzieć, że już teraz możliwe jest przesyłanie światłowodem obrazu w niespotykanej dotąd jakości – 4K. Tak! Wyświetlają się przed Tobą zupełnie nowe możliwości, szczególnie jeśli chodzi o najwyższą jakość obrazu.

Wybierz pakiet dopasowany do Twoich potrzeb

Podane powyżej ceny są cenami brutto i dotyczą oferty dla klientów indywidualnych.
* – Abonament w przypadku wybrania tradycyjnej faktury (wysyłanej pocztą) jest powiększony o wartość 5 zł miesięcznie.
** – Abonament w przypadku braku zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych zostanie powiększony o wartość 5 zł miesięcznie.